Puslapiai

2015 m. gegužės 28 d., ketvirtadienis

„Vaikų bibliotekėlė 2015“ - Radviliškyje

Gegužės 26 d. Radviliškio viešosios bibliotekos konferencijų salėje įvyko renginys „Vaikų bibliotekėlė 2015“. Į jį susirinko Radviliškio rajono kaimo, mokyklų bibliotekų, pradinių, pagrindinių mokyklų, kitų  ugdymo įstaigų darbuotojai, moksleiviai.
Pagrindinis šventinio renginio akcentas – pažintis su labdaros ir paramos fondu „Švieskime vaikus“, kuris įkurtas 2013 m. ir kurio steigėjai yra žinomas muzikantas, prodiuseris, aktorius Andrius Mamontovas bei  agronomas, verslininkas, ūkininkas, politikas Ramūnas Karbauskis. Fondas siekia aprūpinti Lietuvos bibliotekas, mokyklas, darželius geriausiomis lietuvių autorių knygomis vaikams, skatinti vaikus skaityti, o rašytojus – kurti literatūrą vaikams. Lėšos fondui renkamos per įvairius kultūrinius renginius, akcijas, jų gaunama ir iš rėmėjų, tarp kurių yra Ramūnas Karbauskis. 
Jis renginio metu ir pristatė fondo veiklą, geriausių vaikiškų knygų rinkinius. Papasakojo, kad jau surinktos,  daugiau kaip 10 tūkst. egzempliorių tiražu išleistos geriausių vaikiškų knygų „Vaikų bibliotekėlės“, šešios pirmojo Nacionalinio vaikų literatūros laureatų knygos ir penkios Prano Mašioto pasakų knygelės. Mecenatas atvyko, kad padovanotų pirmojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso laureatų knygų. Visiems buvo įteikti dovanų maišeliai, kuriuose – 13 pavadinimų 26 egzemplioriai knygų vaikams. Svečias supažindino su mažąja Lietuvos kultūros sostine – Naisiais, tenykšte kultūrine veikla. Visi renginio dalyviai gavo po laikraštį „Naisių žemė“ ir Andriaus Mamontovo dainų CD vaikams.


Radviliškio viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos


Mecenato Ramūno Karbauskio dovanojamos knygos Radviliškio rajono moksleiviams

                                          
                           Renginyje pristatytos geriausios vaikams skirtos knygos 

                                         
              Dovanota literatūra džiaugėsi ir Viešosios bibliotekos filialų bibliotekininkės

                                          
                 „Vaikų bibliotekėlės 2015“ Radviliškyje svečias – Ramūnas Karbauskis
                                                                              

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą