Puslapiai

2016 m. balandžio 12 d., antradienis

Ukrinų filiale mokiniai supažindinti su naujomis technologijomis

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ukrinų filiale kovo 29–30 dienomis lankėsi dvi ekskursijos, kurių metu Ukrinų pagrindinės mokyklos pradinukai ir 5–9 klasių mokiniai susipažino su įranga, gauta iš projekto „Pažangių technologijų ir laisvalaikio centras“, kurį remia Lietuvos kultūros ministerija ir Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos projektas „Bibliotekos pažangai2“.

Kovo 29 dieną bibliotekoje lankėsi Ukrinų pagrindinės mokyklos pradinukai su mokytoja Jūrate Šiauliene. Susirinkusiems buvo pristatytos naujos bibliotekos paslaugos. Bibliotekininkė, demonstruodama  skaidres, pristatė išrinktą 2015-ųjų Metų knygą vaikams – Ramunės Savickytės „Adelės dienoraštis. Ruduo“. Vaikams buvo rodoma akcijos „Metų knygos rinkimai 2015“ baigiamojo apdovanojimų renginio, kuris vyko Vilniaus knygų mugėje, įrašo ištrauka. Jiems labai patiko žiūrėti filmuotą medžiagą dideliame ekrane ir planšetiniai kompiuteriai, su kuriais plačiau susipažins kituose susitikimuose.

Kovo 30 dieną į biblioteką atvyko aukštesniųjų klasių mokiniai. Bibliotekininkė, supažindindama su naujomis technologijomis, pristatė išrinktą 2015-ųjų Metų knygą paaugliams Rebekos Unos „Atjunk“ ir peržiūrėjo Vilniaus knygų mugėje vykusio akcijos „Metų knygos rinkimai 2015“ baigiamojo apdovanojimų renginio įrašo ištrauką. Susipažinę su nauja įranga, mokiniai išsakė ir savo pageidavimus, kad ateityje  jie norėtų ateiti į populiarių filmų peržiūras bibliotekoje. Planšetiniai kompiuteriai mokiniams nebuvo naujiena, bet parodžius Qrafter kodų ir  Aurasmus programėles, visi su nekantrumu panoro jas išbandyti, bet bibliotekininkė pažadėjo pakviesti juos į biblioteką kitą kartą. O šio renginėlio pabaigoje pasidarėme smagią bendrą asmenukę.

Valda Muravjovienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ukrinų filialo vyresnioji bibliotekininkė

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą