Puslapiai

2017 m. gegužės 16 d., antradienis

Europos diena paminėta kartu

Gegužės 9-ąją Radviliškio viešoji biblioteka pakvietė radviliškiečius į savo projektinį renginį „Švęskime Europos dieną kartu!“
Šventė tą rytą prasidėjo prie bibliotekos Europos vėliavos pagerbimu ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorės Jolantos Margaitienės bei bibliotekos direktorės Violetos Šukaitienės sveikinimais.
Į susirinkusiuosius kreipėsi renginio vedėjai – direktorės pavaduotoja Vida Marcinkienė ir Radviliškio VšĮ kultūros ir meno klubo „Užbėgtukė“ vadovas Edmundas Verpetinskas. Jie, pasveikinę visus su Europos diena, pakvietė dalyvauti įvairiose veiklose. Radviliškio kultūros centro vaikų šokių kolektyvas „Šelmiukai“ pakvietė žiūrovus pašokti šokių su Europos, Lietuvos bei  Radviliškio vėliavomis. 

Po to šventės dalyviai apžiūrėjo Radviliškio  lopšelio-darželio „Eglutė“ auklėtinių piešinių parodą „Gimtinė mūsų – Europoje“. Darželinukai  žaidė dėlionę „Atrask Europos miestą“, spalvino, piešė, rašė linkėjimus Europai ir puošė simbolinį Europos medį.
Vidudienį bibliotekos Informacijos-kraštotyros skyrius virto mini kūrybinėmis dirbtuvėmis. Čia buvo galima išbandyti šviečiančius molbertus, piešiant tema „Aš pažįstu Europą“. Ši nauja kūrybinė ugdymo priemonė buvo daug kam nežinoma, todėl atrodė gana įdomi ir smagi. Piešiniai ir gera nuotaika įamžinti nuotraukose.
Vėliau Radviliškio Lizdeikos ir Vaižganto gimnazijos moksleiviai  rinkosi į bibliotekos konferencijos salę,  kurioje atidarytas menų festivalis „Europos laivas plaukia“, supažindinta su jo programa. Vyko susitikimas su Erasmus+ programos dalyviais. Šiaulių  valstybinės kolegijos studentų atstovybės prezidentė Greta Jočytė ir Alvydas Ziemelis  pasidalijo asmenine patirtimi, papasakojo apie gyvenimą ir studijas ES šalyse, kur vyko Erasmus+ stažuotės. Nuotaikinga buvo viktorina  „Keliauju po Europą“, kurioje dalyvavo visi susirinkusieji. Renginio vedėjas Edmundas Verpetinskas  išradingai ir smagiai tikrino žinias apie ES. Per pertraukas visus linksmino vaikų šokių kolektyvas „Šelmiukai“ ir Radviliškio muzikos mokyklos fortepijono klasės auklėtinė.
Viso renginio metu buvo dalijama informacinė medžiaga apie ES. Šventės dalyviai vaišinosi saldumynais ir gaiviais gėrimais. Aktyviausi veiklų dalyviai apdovanoti prizais ir suvenyrais.


Viešosios bibliotekos inf. ir nuotr. Komentarų nėra:

Rašyti komentarą