Puslapiai

2019 m. gruodžio 27 d., penktadienis

Pasakos suartino kelias kartas

Gruodžio 21 dieną Radviliškio miesto aikštėje miestelėnus ir svečius į draugiją kvietė pasaka. Tai – Radviliškio rajono viešosios bibliotekos skirtas laikas pabūti su pasakomis ir pasakose: mažiesiems – pasiklausyti, vyresniesiems – jomis sugrįžti į vaikystę, visiems – pasimokyti gerumo.
Neįprastoje aplinkoje – Viešosios bibliotekos palapinėje, supamajame krėsle – pasakas sekė ne tik bibliotekos direktorės pavaduotoja Vida Marcinkienė, Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos, bet ir šaunieji bibliotekos bičiuliai Janina Kaučikienė, Danguolė Dabašinskienė, Laimutė Vaičiulytė, Vytautas Mikalauskis, Rita Japkevičienė, Vinco Kudirkos progimnazijos 5 klasės moksleivis Bronius Juzukonis, o jauniausioji pasakorė – 6 metų Smiltė Mieliauskaitė – Kosto Kubilinsko kūrinį „Agė melagė“ sekė, padedama savo močiutės. 
Pasakų palapinėje apsilankė ir Kalėdų Senelis su Snaige, padovanodami gerų emocijų. Nuotaikingai nuteikė Radviliškio miesto kultūros centro darbuotojų įvairiausiais personažais išdažyti vaikų veidukai.
Pasakų popietė „Seku, seku pasaką...“ tarsi suvienijo skirtingų kartų atstovus, padovanodama visiems galimybę pabūti kartu.

Radviliškio rajono viešosios bibliotekos inf. ir nuotr.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą