Puslapiai

2017 m. rugsėjo 5 d., antradienis

,,Skaitymo iššūkį“ įveikė Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos skaitytojai

Jau tradicija tapo Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekoje aktyviai dalyvauti skaitymo konkurse ,,Vasara su knyga“. Kiekvienais metais vasaros pradžioje yra skelbiamas konkursas: jaunieji skaitytojai per atostogas draugauja su knygelėmis, lankosi bibliotekoje, o daugiausia perskaičiusiųjų laukia saldžios dovanos. Rugsėjo 1-osios šventėje įteikiamas didelis saldainis pilnas siurprizų. Šiais metais nugalėtojais tapo Eimantas Serba ir Karina Turauskaitė.

Augustino Griciaus bibliotekos skaitytojai dalyvavo konkurse ,,Skaitymo iššūkis 2017“. Ir suaugę, ir mažieji pagal pateiktas užduotis rinkosi ir skaitė knygas, jas registravo lankstinuke ir vėl skubėjo į biblioteką – pasiimti kitos knygos. Rugsėjo 1-osios šventėje taip pat buvo apdovanoti pirmieji įveikę ,,Skaitymo iššūkį“ – Deividas Šimalis, Arminas Belskis ir Ugnė Jasiškytė. Jiems įteikti ,,Vasaros skaitymo iššūkio“ diplomai ir dovanos. Iš suaugusių skaitytojų greičiausiai su skaitymo užduotimis susidorojo Lina Neverdauskienė.
Perskaitytų knygų bokštą statėme visą vasarą, gal todėl jis išėjo toks gražus ir spalvotas. Visi kartu skaičiavome lapelius, kuriuose surašytos perskaitytos knygos. 380 – daug, bet bibliotekoje liko dar ir daugiau neskaitytų ir labai įdomių knygų.
,,Vasara baigėsi, bet draugystė su knygomis – niekada“, – nutarė mažieji, o jiems pritarė ir didieji Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos skaitytojai.

Jurgita Jasiškytė
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos
vyresnioji bibliotekininkė 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą