Puslapiai

2014 m. rugsėjo 9 d., antradienis

,,Atrask vaikystės biblioteką“ Kuršėnuose

Lietuvoje prasidėjo nauja ir įdomi iniciatyva ,,Atrask vaikystės biblioteką“. Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, įgyvendindama projektą „Bibliotekos pažangai 2“, kartu su viešosiomis bibliotekomis siekia dar labiau tenkinti besivystančios visuomenės poreikius ir gerinti jų gyvenimo kokybę. Iniciatyva skatinama atsigręžti į savo vaikystės bibliotekas, o aktyvūs bendruomenės nariai kviečiami tapti bibliotekų globėjais. Šio projekto iniciatorius – Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka.
Tapti Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos globėjomis noriai ir maloniai sutiko seimo narė, kuršėniškė Rima Baškienė ir Šiaulių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatorė Simona Kulevičiūtė.
Šiaulių rajono viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja Birutė Litevkienė išsamiai pristatė projektą, akciją, padėkojo globėjoms už sutikimą, įteikė dovanų  - akcijos ,,Atrask vaikystė biblioteką“ gaires, puodelį su projekto „Bibliotekos pažangai“ logotipu.
Kuršėnų V. Vitkausko bibliotekos globėjos pasižadėjo aktyviai dalyvauti bibliotekos gyvenime, inicijuoti daugiau pilietinių, patriotinių susitikimų, įteikė dovanų.
Kuršėnų V. Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja Janina Spulginienė ir Kuršėnų V. Vitkausko bibliotekos vedėja Vida Ragauskienė pažymėjo, kad mūsų globėjos jau daug metų padeda bibliotekai – Seimo narė jau 10 metų remia Vaikų literatūros skyrių - dovanoja knygų, susitikimų su žymiais žmonėmis, aktoriais. Simona visada suspėja į bibliotekos šventes, minėjimus padeda rengti straipsnius.
Renginyje dalyvavo Kuršėnų miesto seniūno pavaduotoja Giedrė Karkalienė, L. Ivinskio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Roma Albrikienė, Šiaulių rajono švietimo centro metodininkės  Laima Leskauskienė, Dovilė Navickaitė, lopšelio – darželio „Nykštukas“ direktorė Rasa Piežienė, Pavenčių mokyklos mokytoja Rasa Poškienė, aktyvi skaitytoja ir pagalbininkė Dalia Laureckienė, kolegės bibliotekininkės.
Viešnios pateikė daug konkrečių  ir inovatyvių pasiūlymų kaip paįvairinti bibliotekos veiklą.
Bibliotekos darbuotojos nuoširdžai  dėkoja už suteiktą bendravimo džiaugsmą.

Vida Ragauskienė
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja,

Nuotraukos Zigmo Ripinskio

  1 komentaras:

  1. Laba diena visiems, noriu pasidalinti turima patirtimi su dr. Ajayi. Jis yra labai galingas žmogus, kurį palaimino jo priekinis tėvas padėti žmonėms, turintiems įvairių gyvenimo problemų. Aš išgyvenu blogesnį savo gyvenimo etapą, nes mano vyras man pasakė, kad nori skyrybų iš niekur, paklausiau jo, kur suklydau, tačiau jis man nieko neatsakė, o jis išsikraustė iš namų. Tai buvo tikrai įtempta, todėl laukiu pagalbos, kai sutikau dr. Ajayi burtininkas internete, po tam tikrų konsultacijų paaiškinau jam savo būklę ir sužinojau, kad mano vyras dirba su sekretoriumi darbe ir jis yra prižiūrimas jos, o didysis rašybos rašytojas man pasakė, ką reikia padaryti, ir aš laikiausi jo nurodymų, šiandien aš Aš didžiuojuosi moterimi, sakydama, kad mano vyras yra namuose su manimi, ir mes tikimės, kad mūsų antrasis vaikas bus dėkingas rašytojui Ajayi, jei jums reikia rašybos keitiklio pagalbos iškilus bet kokioms problemoms. tinkamas asmuo, norintiems tobulo ir tikroviško gyvenimo aprašymo lt. Susisiekite su jo „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriu: +2347084887094 arba el. Paštu: drajayi1990@gmail.com

    AtsakytiPanaikinti