Puslapiai

2017 m. rugsėjo 15 d., penktadienis

Šiaulių miesto bibliotekoje – Sigito Burneckio karikatūrų paroda


Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje eksponuojama  dailininko Sigito Burneckio darbų paroda „Mažieji šiauliečiai – humoristinių piešinių herojai“. Dailininkas karikatūrose bando atskleisti žmonių silpnybes, santykius, politines aktualijas, ekologines problemas.

Dirbdamas su vaikais Šiaulių sanatorinėje mokykloje dailininkas, anot jo paties, stebi jų elgesį, užrašo įdomesnius posakius, įvairias mokyklines situacijas ir perteikia savaip. Temų atsiranda juokingų, labai įvairių: mokslo, daiktų ir rūbų priežiūros, santykių su bendraklasiais, dalykų mokytojais ir tėvais. Parodoje pateikti darbai, atlikti pieštuku ir plunksna, piešiniams žaismingumo suteikia spalvotais pieštukais paspalvintos detalės. 


Sigitas Burneckis yra eksponavęs savo darbų daugelyje karikatūrų parodų Lietuvoje ir užsienyje: Lenkijoje, Didžiojoje Britanijoje, Turkijoje, Japonijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Prancūzijoje, JAV, Italijoje, Kanadoje ir kt. Daugiau nei 250 parodų dalyvis įvertintas diplomais ir apdovanojimais, jo karikatūros įtrauktos į tarptautinį parodų katalogą.

Paroda Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27) veiks iki spalio 6 d. Kviečiame apsilankyti!

Agnės Kemzūraitės inf.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą