Puslapiai

2017 m. lapkričio 2 d., ketvirtadienis

Šeduvos bibliotekoje – Juveta Mudėnienė-Titė MikuŠeduvos bibliotekoje svečiavosi žurnalistė Juventa Mudėnienė, pasivadinusi savo vaikystės pravarde – Tite Miku. Mažiesiems bibliotekos lankytojams ji pristatė novatorišką ir labai patrauklią edukacinę programą-spektaklį, sukurtą pagal Titės Miku knygą, „Triušiukų abėcėlė“.
Knyga įdomi tuo, kad kiekvienai raidei skiriama atskira, savarankiška istorija, kuri sekama pasitelkiant teatro elementus, statant pasakišką Triušių miestelį. Kartu su raidėmis vienas paskui kitą atkeliauja miestelio gyventojai, pasakodami savo istorijas – linksmas, liūdnas, paslaptingas, padykusias... Klausydamiesi pasakojimų vaikai susipažįsta su triušiu fotografu Feliksu, kepėja Cikute, miestelio apsauginiu ežiu Adatėle ir kitais personažais.

Viešnia vaikams papasakojo ir apie pačią knygą, atskleidė, kaip buvo kuriamos iliustracijos. Visos knygos iliustracijos, pasak rašytojos, buvo parengtos fotografuojant gyvus triušius studijoje – specialiai tam pritaikytoje aplinkoje.
Edukacinę programėlę stebėjo ir joje dalyvavo Šeduvos lopšelio-darželio priešmokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai“ vaikai ir Šeduvos gimnazijos pradinių klasių moksleiviai.

Viešosios bibliotekos inf. ir nuotr.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą